Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Wizytówka szkoły
  Nasza miejcowość
  Dokumenty szkolne
  Oferta szkoły
  Samorząd Uczniowski
  Grono Pedagogiczne
  Pedagog szkolny
  Swietlica
  Artykuły i gazetka
  Galeria
  Kontakt
  Linki
  Szukaj
  Fizyka
  Nasze osiągnięcia i sukcesy
  Projekty EFS
  Rekrutacja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 99
Nieaktywowany Użytkownik: 11866
Najnowszy Użytkownik: ~paulinka659
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Jakie macie telefony...
dyskoteki
Jaką proponujecie mu...
Wkręt-met Domex AZS ...
wakacje
Najciekawsze Tematy
dyskoteki [356]
Sala [293]
Otrzęsiny pierwsz... [255]
Juniorzy [250]
Jaką proponujecie... [248]
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~crisadus
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 1803
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~mate921 (1663 pkt.)
3) ~aga (850 pkt.)
4) ~Tedi93 (251 pkt.)
5) ~paula95 (191 pkt.)
6) ~paola1411 (117 pkt.)

Ostatnie Artykuły
Dzień Matki
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Święto pracy
Wiosna ach to Ty!
Reklama

Pajacyk

Witamy

 • Wiarygodna Szkoła
 • Sukcesy naszych uczniów
  15 grudnia 2017 roku w Gminnym Ośrodku we Wręczycy Wielkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIV Wojewódzkim Konkursie na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy i podłaźniczkę.
  Miło nam poinformować iż
  Julia Bednarek uczennica klasy V zdobyła I miejsce w kategorii Szopka Bożonarodzeniowa
  Julia Noszczyk uczennica klasy II gimnazjum zdobyła I miejsce w kategorii Ozdoba choinkowa
  Natalia Sitek uczennica klasy II gimnazjum zdobyła I miejsce w kategorii Szopka Bożonarodzeniowa

  Bardzo im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

  Natalia Sitek w wolnym czasie pasjonuje się fotografią i dzięki jej uprzejmości możemy też zobaczyć krótką relację fotograficzną z tejże uroczystości . Wszystkie zdjęcia są jej autorstwa.
  Święto Trzech Króli
  Uroczystości Trzech Króli obchodzone są w naszej gminie po raz kolejny i cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
  Występ wokalny uczniów SP w Libidzy był zwieńczeniem występów wszystkich dzieci z gminy Kłobuck.
  Jasełka
  Wigilijne przedstawienie uczniów naszej szkoły przybliżyło wszystkim radosne oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. W uroczystej chwili uczniowie recytowali wiersze, składali życzenia oraz śpiewali tradycyjne polskie kolędy. Aktorzy w różnym wieku, od przedszkola po gimnazjum, otaczając Boży Żłóbek, z ogromnym zaangażowaniem wczuli się w swoje role w tej szczególnej chwili. Życzenia świąteczne przekazane przez Panią Dyrektor Joannę Kowalczyk dla całej społeczności szkolnej oraz rodziców zakończyły uroczystość.
  Otwarcie boiska
  15.11.2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Dyrektor szkoły Joanna Kowalczyk przywitała zaproszonych gości, podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do budowy tego obiektu sportowego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Dyrektor szkoły Joanna Kowalczyk, Burmistrz Kłobucka Pan Jerzy Zakrzewski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Danuta Gosławska, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie Pani Alicja Janowska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marlena Polak. Aktu poświęcenia dokonał Ksiądz Tomasz Kanus.
  Po oficjalnej części nastąpiła część sportowo-artystyczna, podczas której swój dobrze dopracowany program zaprezentowali uczniowie naszej szkoły.
  Kocham Cię Polsko
  KOCHAM CIĘ POLSKO!
  To hasło pod jakim odbyła się w Szkole Podstawowej w Libidzy uroczystość z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przygotowali ją uczniowie z klasy V i VI pod kierunkiem Józefy Telengi. Wykorzystano metody aktywizujące. Uczniowie poprzez ukierunkowaną rozmowę przybliżyli ważne wydarzenia związane z walką o niepodległość Polski. W czasie inscenizacji wykonywano tematyczną gazetkę, na której znalazły się zdjęcia, mapki, daty i symbole narodowe kojarzące się uczniom z 11 Listopada. Rozmowę urozmaiciły piosenki i wiersze patriotyczne. Apel odbył się na korytarzu przybranym w chorągiewki biało- czerwone i flagi Polski.
  Komunikat Dyrektora
  16 listopada 2017r.( tj. czwartek) w Szkole Podstawowej w Libidzy odbędzie się
  zebranie z rodzicami.
  Plan zebrania:
  - o godz. 17.00 – 17.30 – spotkanie z wychowawcami w klasach
  - od godz. 17.30 – 18.30 – indywidualne konsultacje z nauczycielami
  "Dom moich marzeń" - spotkanie z architektem
  W dniu 16 października 2017 roku klasa V gościła w naszej szkole panią architekt. Spotkanie z uczniami odbyło się w ramach realizacji nowego działu z języka angielskiego „My house”.
  Podczas spotkania pani architekt opowiadała uczniom między innymi o tym na czym polega praca architekta oraz jaka jest kolejność faz, aby dom mógł powstać. Z wielkim zainteresowaniem dzieci słuchały bardzo ciekawej prelekcji oraz oglądały wykonane przez panią modele, projekty domów, wizualizacje pomieszczeń oraz inne prace artystyczne. Jednym z zadań uczniów było znalezienie elementów architektonicznych w szkole. Na koniec spotkania dzieci mogły wykonać samodzielną inwentaryzację sali lekcyjnej przy użyciu dalmierza laserowego, co sprawiło im najwięcej uciechy.
  Dzieciaki z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu. Zadawały mnóstwo pytań, na które pani udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Niektóre pytania i odpowiedzi były zadawane w języku angielskim, co miało na celu pomóc utrwalić dzieciom poznane częściowo słownictwo. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że nie było to ostatnie takie spotkanie!
  Prelekcję dla uczniów zorganizowała i o bezpieczeństwo zadbała wychowawczyni klasy V Pani Katarzyna Zakrzewska – Desperak.


  Boisko szkolne
  20 października 2017 roku w naszej szkole nastąpił odbiór boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni terenowej Z boiska i siłowni mogą korzystać nie tylko uczniowie szkoły ale i mieszkańcy okolicznych miejscowości . W oficjalnym odbiorze uczestniczyli: Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Wiesława Solska, Zastępca Kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju Piotr Chaliński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Libidzy Joanna Kowalczyk oraz wykonawcy. Niebawem odbędzie się uroczyste otwarcie na , które serdecznie zapraszamy.


  Działania profilaktyczne
  19 października w naszej szkole uczniowie klasy VII, II i III gimnazjum spotkali się w ramach działań profilaktycznych na pogadance dotyczącej : handlu ludźmi , odpowiedzialności karnej nieletnich oraz cyberprzemocy . Tematyka spotkania bardzo poważna i trudna. Uczniowie dowiedzieli się rzeczy nowych, pogłębili swoją wiedzę na tematy już znane - wiedzy nigdy za dużo . Spotkanie jak zwykle bardzo pouczające i edukacyjne.


  Dzień Edukacji Narodowej
  Nauczyciele i pracownicy szkoły 14 października obchodzili swoje święto -Dzień Edukacji Narodowej, nazywany Dniem Nauczyciela. Z racji tego iż przypadał on w tym roku w sobotę, w naszej szkole świętowaliśmy w poniedziałek.
  W Dzień Nauczyciela uczniowie obdarowali wszystkich pracowników kwiatami i podczas apelu złożyli przepiękne życzenia – chcąc w ten sposób okazać wdzięczność nauczycielom. Podczas uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela odbyło się ślubowanie na ucznia klasy I.

  Starsi uczniowie mówią, że dobry nauczyciel to taki, który interesuje się nimi, próbuje ich zrozumieć, wspiera, potrafi wytłumaczyć, znajduje dla nich czas i jest wyrozumiały. Sami pedagodzy mówią natomiast, że nauczyciel to zawód z pasją i misją. Chcieliby, żeby w ich dniu życzono im zdrowia, radości, wytrwałości oraz tego, żeby uczyli z pasją i sercem.

  OD PRZEDSZKOLAKA DO PIERWSZAKA
  16 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Były życzenia i kwiaty dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Zgodnie z tradycją szkoły odbyło się w tym dniu także uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie na uczniów. Nasi najmłodsi uczniowie przedstawili się całej społeczności szkolnej najlepiej ja potrafili: śpiewem, recytacją i uśmiechem... Życzymy dzieciom z klasy I, aby pobyt w szkole był piękną przygodą, a szkoła była nie tylko miejscem gdzie zdobywa się wiedzę i nowe umiejętności, ale także miejscem gdzie przeżywa się cudowne i niepowtarzalne chwile oraz poznaje wspaniałych przyjaciół. (AB/fot.EW)


  Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>
  Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło

  Zapamiętaj mnie  Zapomniane hasło?
  Ankieta
  Co czytam najchętniej?

  informacje i ciekawostki online

  prasę tradycyjną

  książki młodzeżowe

  ksiązki popularno-naukowe

  poezję

  mało czytam

  Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
  Shoutbox
  Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

  @mada
  DATA: 29/11/2012 17:34
  brawo Juliasmiley

  @mada
  DATA: 15/06/2011 18:02
  przepraszam za brak zdjęć. Dość poważny problem, mam nadzieję, że do końca czerwca uda się odzyskać chociaż część tych zdjęć. Cierpliwośći

  ~robert
  DATA: 14/06/2011 16:23
  dlaczego nie moge oglądac zdjęc ????

  @mada
  DATA: 11/10/2010 19:26
  ale stronke naprawiłam samasmiley)

  @mada
  DATA: 11/10/2010 19:25
  Paulinko- newsa usunęłam narazie bo maja by zmiany

  @mada
  DATA: 06/12/2009 10:11
  brawo dziewczyny. Jestem z Was dumna
  I gratulacje dla Paulinysmiley ona wie za cosmiley

  ~nika94
  DATA: 22/10/2009 16:56
  hej smiley zapraszam wszystkich na bloga: http://szlibidza.blog
  .onet.pl/ smiley

  ~paula95
  DATA: 30/09/2009 16:43
  Wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopaków z okazji ich święta smiley

  @mada
  DATA: 20/06/2009 10:22
  a j WAM WSZYSTKIM WSPANIAŁEJ WAKACYJNEJ PRZYGODY I DO ZOBACZENIAsmiley)

  ~crisadus
  DATA: 19/06/2009 15:28
  No i wakacje... Dobrej zabawy życzęsmiley Trzeba trochę odpocząćsmiley

  Copyright © 2005