Strona Główna ˇ Linki ˇ Artykuły i gazetkaPoniedziałek, Styczeń 21, 2019
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Wizytówka szkoły
  Nasza miejcowość
  Dokumenty szkolne
  Oferta szkoły
  Samorząd Uczniowski
  Grono Pedagogiczne
  Pedagog szkolny
  Swietlica
  Artykuły i gazetka
  Galeria
  Kontakt
  Linki
  Szukaj
  Fizyka
  Nasze osiągnięcia i sukcesy
  Projekty EFS
  Rekrutacja
  RODO

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 100
Nieaktywowany Użytkownik: 11866
Najnowszy Użytkownik: ^joa
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Jakie macie telefony...
dyskoteki
Jaką proponujecie mu...
Wkręt-met Domex AZS ...
wakacje
Najciekawsze Tematy
dyskoteki [356]
Sala [293]
Otrzęsiny pierwsz... [255]
Juniorzy [250]
Jaką proponujecie... [248]
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~crisadus
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 1803
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~mate921 (1663 pkt.)
3) ~aga (850 pkt.)
4) ~Tedi93 (251 pkt.)
5) ~paula95 (191 pkt.)
6) ~paola1411 (117 pkt.)

Ostatnie Artykuły
Dzień Matki
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Święto pracy
Wiosna ach to Ty!
Reklama

Pajacyk

PIKNIK RODZINNY 2018
Dodane przez mada dnia czerwiec 19 2018 22:03:00
W sobotę 9 czerwca odbył się nasz Piknik Rodzinny. Imprezę rozpoczęła o godzinie 16.00 dyrektor szkoły pani Joanna Kowalczyk witając wszystkich i zapraszając do wspólnej zabawy . Następnie na scenie pojawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III ze swoim programem artystycznym. Uczniowie klasy VI przedstawili, po angielsku, humorystycznie zmodyfikowaną bajkę o Czerwonym Kapturku. Nie zabrakło także piosenek i układów choreograficznych wykonywanych przez uczniów klasy IV i V. Równolegle do wydarzeń na scenie toczyły się zacięte mecze. Rozgrywki w piłkę nożną wygrali rodzice, niewiele tylko pokonując uczniów naszej szkoły. W meczu siatkówki, nad rodzicami, triumfowali już nauczyciele.
Na placu szkolnym ustawione zostały stoiska z wieloma innymi atrakcjami: wesołe miasteczko dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty florystyczne, stoisko kosmetyczne, "niespodzianki piknikowe", kiermasz obuwia, pokazy strażaków z OSP Libidza, zawody strzeleckie. Dużą popularnością cieszyła kawiarenka z domowymi wypiekami, grill, lody i inne pyszne smakołyki.
Punktem kulminacyjnym imprezy było losowanie nagród z cegiełek na rzecz szkoły. Dzięki sponsorom nagród było bardzo dużo: rower, tablety, foteliki, huśtawki, suszarki, deski do prasowania, vouchery, kosmetyki… a to tylko niektóre z nich! Pogoda dopisała wyśmienicie i do późnych godzin bawiliśmy się na dyskotece,

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację naszego pikniku, gorąco i serdecznie DZIĘKUJEMYsmileyWrocławskie atrakcje
Dodane przez mada dnia czerwiec 19 2018 21:56:04
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zwiedzali 5 czerwca jedno z największych polskich miast -Wrocław. Najpierw było Zoo i wizyta u króla Lwa. Podziwialiśmy zwierzęta całego świata. Wszystkie się podobały ale największe wrażenie robiły: pingwiny, hipopotamy, krokodyl i płaszczki. Potem był rejs statkiem po Odrze. Podziwialiśmy panoramę miasta, ciekawe mosty i… odpoczęliśmy. Z nowym zapasem sił ruszyliśmy na poszukiwanie krasnoludków na Starym Mieście. Udało się kilku tych ciekawych jegomości spotkać. To był miło spędzony dzień, a do Wrocławia zapewne jeszcze nie raz się wybierzemysmiley

Wycieczka do Krakowa i Wieliczki
Dodane przez mada dnia czerwiec 19 2018 21:47:35
30 maja nasi uczniowie odwiedzili Kraków i Wieliczkę .Choć było bardzo gorąco to pobyt w podziemiach kopalni ochłodził nas. Uczniowie Kraków odwiedzali już niejednokrotnie , natomiast kopalnię soli w Wieliczce większość z nich odwiedziła po raz pierwszy . Widoki i doznania niezapomniane ,zapewne jeszcze kiedyś tam powrócimy .Cudownych Rodziców mam…
Dodane przez mada dnia czerwiec 19 2018 21:42:24
Uczniowie z klasy I, II i III we wtorek 29 maja złożyli swoim Rodzicom najlepsze, najgorętsze i najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Były wzruszające piosenki, miłe i ciepłe słowa podziękowań. A także upominki: dla Mamy-Czarodziejki słodka różdżka, a dla taty wyjątkowy łyk herbaty. Drodzy Rodzice, dziękujemy!

„Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: I zwyczaje. I święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest, aby żyć dla powrotu.” Antoine de Saint-Exupéry


Ekologiczna wędrówka z Czerwonym Kapturkiem
Dodane przez mada dnia czerwiec 19 2018 21:35:01
We wtorek, 8 maja przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych wzięli udział w przedstawieniu scenicznym o Czerwonym Kapturku. Aktorzy przypomnieli przygody dziewczynki, która wędrując przez las spotyka wilka. Widzowie dowiedzieli się, że nie można ufać nieznajomym – należy być ostrożnym i słuchać rodziców. Baśń niosła ze sobą także przesłanie ekologiczne. Dzieci utrwaliły sobie wiedzę o zachowaniu w lesie oraz zasadach sortowania śmieci. Wszyscy dobrze się bawili – aktorzy zapraszali do wspólnego śpiewania i tańczenia. (asmiley
Piknik Rodzinny
Dodane przez mada dnia maj 28 2018 14:14:23
Powiatowe Mistrzostwa Strzeleckie
Dodane przez mada dnia maj 22 2018 08:22:14
Dnia 15 maja 2018 uczniowie SP i Gimnazjum w Libidzy wzięli udział w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK
z okazji Dnia Zwycięstwa.
SP
Kielech Igor (kl.VI) - I miejsce
Świątkowski Piotr (kl.IV) - III miejsce
SP w klasyfikacji ogólnej zajęła I miejsce
Gimnazjum
Trzepizur Kamil (kl.IIg) - I miejsce
Gimnazjum zajęło w klasyfikacji również I miejsce

Opiekun: Ewa Wilczyńska
Program Edukacyjny ‘’ Ratujemy i Uczymy Ratować’’
Dodane przez mada dnia maj 16 2018 20:51:37
Szkoła Podstawowa w Libidzy w roku szkolnym 2017/2018 już kolejny raz realizowała Ogólnopolski Program ,, Ratujemy i Uczymy Ratować ‘’. Poznanie zasad pierwszej pomocy to nie wszystko- na podjęcie działań ratujących życie przez świadków zdarzenia ogromny wpływ ma również ich postawa, pewność co do swoich umiejętności, a także obawy, które często im towarzyszą. Program RUR polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie powszechnie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Dzieci oswajają się z tak ważnymi zagadnieniami, kształtowane są właściwe nawyki- pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym. Szkoły podstawowe przystąpiły do Programu dobrowolnie, a Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała im bezpłatnie ponad 66 400 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki , filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne. W ramach programu dla uczniów naszej szkoły w maju 2018r. przeprowadzono zajęcia z podstawowych czynności ratujących życie w następujących klasach : III- 2 godz., IV- 1 godz., VI- 1 godz. Zajęcia przeprowadzili szkolni koordynatorzy: mgr Liliana Kołodziejczyk, mgr Aleksandra Jaskuła.


Młody Lingwista
Dodane przez mada dnia maj 16 2018 20:46:27
27 kwietnia 2018 r w naszej szkole odbył się VII ogólnopolski konkurs językowy „Młody Lingwista”, w którym wzięło udział 13 uczniów z klas IV-VII.
Paweł Noszczyński uzyskał fantastyczny wynik, zdobywając 52 punkty na 60. Tym samym uplasował się na 9 miejscu w Polsce!!!! Gratulujemy!!! Oprócz Pawła w konkursie wzięli udział: Julia Bednarek, Szymon Hertman, Sebastian Ściebura, Natalia Gartner, Dominika Zych, Piotr Błaszczyk, Kacper Klecha, Martyna Maźniak, Andrzej Marchwiński, Jakub Winter, Wiktoria Lesik, Dominik Mlyczyński.
Nasza szkoła zajęła 16 miejsce w Polsce i aż 7 w województwie śląskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.


Projekt gimnazjalny
Dodane przez mada dnia maj 08 2018 09:17:29
Uczniowie klas drugich gimnazjum rozpoczęli realizację projektu edukacyjnego w październiku 2017 r. Praca nad projektem edukacyjnym zakończyła się prezentacją 5 kwietnia 2018 r.

Drugoklasiści realizowali 4 tematy projektów edukacyjnych, które były po raz pierwszy ich własną inicjatywą. Utworzyli zespoły projektowe składające się z 3-4 osób. Do realizacji zostały wybrane następujące tematy:

- Niemieckie wynalazki zmieniają świat

-Święta w Wielkiej Brytanii

-Igrzyska Olimpijskie

- Bądź bezpieczny w internecie
Wszyscy uczniowie, którzy realizowali projekt edukacyjny dokonali samooceny oraz oceny pracy swoich kolegów i koleżanek z grup projektowych.
Konkurs
Dodane przez mada dnia maj 08 2018 09:13:27
W ramach realizowanego w Szkole Podstawowej w Libidzy projektu "Uczeń w sieci". jednym z zadań był konkurs literacko-komputerowy pt. "Moja aktywność w sieci". Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. W pracy literackiej w formie listu podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z Internetem, który wykorzystują w celach edukacyjnych, rozrywkowych, a także komunikacyjnych. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą w tym zakresie, a także ostrożnością i mądrością .
I miejsce Katarzyna Wojciechowska kl. VI
II miejsce Bednarek Julia kl. V
III miejsce Kasztelan Maja kl. IV
wyróżnienie Gatner Natalia kl. IV
Strona 4 z 33 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Ankieta
Co czytam najchętniej?

informacje i ciekawostki online

prasę tradycyjną

książki młodzeżowe

ksiązki popularno-naukowe

poezję

mało czytam

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@mada
DATA: 29/11/2012 17:34
brawo Juliasmiley

@mada
DATA: 15/06/2011 18:02
przepraszam za brak zdjęć. Dość poważny problem, mam nadzieję, że do końca czerwca uda się odzyskać chociaż część tych zdjęć. Cierpliwośći

~robert
DATA: 14/06/2011 16:23
dlaczego nie moge oglądac zdjęc ????

@mada
DATA: 11/10/2010 19:26
ale stronke naprawiłam samasmiley)

@mada
DATA: 11/10/2010 19:25
Paulinko- newsa usunęłam narazie bo maja by zmiany

@mada
DATA: 06/12/2009 10:11
brawo dziewczyny. Jestem z Was dumna
I gratulacje dla Paulinysmiley ona wie za cosmiley

~nika94
DATA: 22/10/2009 16:56
hej smiley zapraszam wszystkich na bloga: http://szlibidza.blog
.onet.pl/ smiley

~paula95
DATA: 30/09/2009 16:43
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopaków z okazji ich święta smiley

@mada
DATA: 20/06/2009 10:22
a j WAM WSZYSTKIM WSPANIAŁEJ WAKACYJNEJ PRZYGODY I DO ZOBACZENIAsmiley)

~crisadus
DATA: 19/06/2009 15:28
No i wakacje... Dobrej zabawy życzęsmiley Trzeba trochę odpocząćsmiley

Copyright © 2005