Ślubuję być dobrym uczniem
Dodane przez joa dnia Październik 25 2020 18:12:55
Ślubuję być dobrym uczniem

14 października 2020 roku w naszej szkole uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Chociaż tradycyjnie święto nazywane jest Dniem Nauczyciela, to śmiało można powiedzieć, że jest to święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, uczniów, rodziców. Wszyscy jesteśmy częścią systemu edukacji. Były więc kwiaty, życzenia, podziękowania... . Naszą szkołę odwiedziła w tym dniu Pani sekretarz Sylwia Piątkowska reprezentująca burmistrza Kłobucka Pana Jerzego Zakrzewskiego. Wręczyła pierwszoklasistom upominki ,skierowała podziękowania także do rodziców, nauczycieli, którzy wpierają uczniów w tym bardzo trudnym czasie, życząc wszystkim pracownikom oświaty dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu.
W roli głównych bohaterów uroczystości wystąpili nasi najmłodsi uczniowie. Dzieci z klasy I złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczniów.
Życzymy Pierwszoklasistom samych dobrych chwil w szkole, wielu przyjaciół. Niech nauka będzie przyjemnością i radością! A szkoła niezapomnianą przygodą, do której kiedyś chętnie będą wracać wspomnieniami...


inf. A.B
Rozszerzona zawartość newsa